Kasutatud sülearvuti HP Laptop 15 FC0047 Ryzen 7 7730U 512GB SSD, 16GB 15.6" (1920x1080) TOUCHSCREEN WIN11 NATURAL SILVER
Kasutatud sülearvuti HP Laptop 15 FC0047 Ryzen 7 7730U 512GB SSD, 16GB 15.6" (1920x1080) TOUCHSCREEN WIN11 NATURAL SILVER
Eripakkumised
Pakkumised
815,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 815.00 |
| Max. hind | 815.00 |
| Toode lisatud | 2025-07-31 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib