Kasutatud sülearvuti HP Laptop 17 CN3013 Intel N200 128GB UFS 4GB 17.3" (1600x900) TOUCHSCREEN WIN11 MOONLIGHT BLUE
Tootekood: B61RBUAR#ABA
Eripakkumised
Pakkumised
395,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B61RBUAR#ABA |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | HD+ (1600 x 900) |
| Mälu maht | 8GB |
| Kõvaketta maht | 128GB |
| Min. hind | 395.00 |
| Max. hind | 395.00 |
| Toode lisatud | 2025-07-31 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib