Kasutatud sülearvuti HP Pavilion 15 EG0050 i5-1135G7 512GB SSD, 8GB 15.6" (1920x1080) TOUCHSCREEN Windows 10 LUNAR GOLD
Tootekood: 15-EG0050WM
Pakkumised
479,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 15-EG0050WM |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 12GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 479.00 |
| Max. hind | 479.00 |
| Toode lisatud | 2025-07-31 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib