Sülearvuti HP Pavilion 15 EG0070 i7-1165G7 512GB SSD, 8GB 15.6" (1920x1080) TOUCHSCREEN Windows 10 LUNAR GOLD
Tootekood: 15-EG0070WM
Pakkumised
575,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 15-EG0070WM |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Min. hind | 575.00 |
| Max. hind | 575.00 |
| Toode lisatud | 2025-07-31 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib