Sülearvuti HP Pavilion x360 14 DY2050 2-IN-1 i5-1235U 256GB SSD, 8GB 14" (1920x1080) TOUCHSCREEN WIN11 NATURAL SILVER
Tootekood: 14-DY2050WM
Pakkumised
545,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 14-DY2050WM |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 545.00 |
| Max. hind | 545.00 |
| Toode lisatud | 2025-07-31 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib