Sülearvuti HP SPECTRE x360 13 AE091 i7-8550U 256GB 8GB 13.3" (1920x1080) TOUCHSCREEN IPS Windows 10 IR NATURAL SILVER
Tootekood: 2LU98UA#ABA
Pakkumised
589,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 2LU98UA#ABA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 589.00 |
| Max. hind | 589.00 |
| Toode lisatud | 2025-07-31 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib