Kasutatud sülearvuti HP VICTUS 15 FB3093 GAMING AMD Ryzen 7 7445HS 512GB SSD, 16GB 15.6" (1920x1080) 144Hz WIN11 NVIDIA RTX 4050 6144MB MICA SILVER
Kasutatud sülearvuti HP VICTUS 15 FB3093 GAMING AMD Ryzen 7 7445HS 512GB SSD, 16GB 15.6" (1920x1080) 144Hz WIN11 NVIDIA RTX 4050 6144MB MICA SILVER
Tootekood: BM4X8UA#ABA GTIN: 1992512668740
Pakkumised
1069,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BM4X8UA#ABA |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Displayport | Jah |
| Kategooria | Kasutatud sülearvutid |
| Min. hind | 1069.00 |
| Max. hind | 1069.00 |
| Toode lisatud | 2025-07-31 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib