Kasutatud sülearvuti Lenovo IdeaPad 1 14IJL7 Celeron N4500 128GB eMMC 4GB 14" (1366x768) WIN11 S CLOUD GREY
Tootekood: 82LV0075US
Eripakkumised
Pakkumised
335,00 € +16,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 82LV0075US |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WXGA (1366 x 768) |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Celeron |
| Kõvaketta maht | 128GB |
| Min. hind | 335.00 |
| Max. hind | 335.00 |
| Toode lisatud | 2025-07-31 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib