Kasutatud sülearvuti Lenovo ThinkPad L13 G4 Gen 4 AMD Ryzen 5 PRO 7530U 256GB SSD, 16GB 13.3" (1920x1200) WIN11 Pro THUNDER BLACK
Kasutatud sülearvuti Lenovo ThinkPad L13 G4 Gen 4 AMD Ryzen 5 PRO 7530U 256GB SSD, 16GB 13.3" (1920x1200) WIN11 Pro THUNDER BLACK
Tootekood: 21FQX01200
Pakkumised
579,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21FQX01200 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WUXGA (1920 x 1200) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 579.00 |
| Max. hind | 579.00 |
| Toode lisatud | 2025-07-31 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib