Kasutatud sülearvuti Lenovo ThinkPad X13 G2 Gen 2 i5-1135G7 256GB SSD, 8GB 13.3" WUXGA (1920x1200) IPS Windows 10 Pro STORM GREY
Kasutatud sülearvuti Lenovo ThinkPad X13 G2 Gen 2 i5-1135G7 256GB SSD, 8GB 13.3" WUXGA (1920x1200) IPS Windows 10 Pro STORM GREY
Tootekood: 20WK005UUS
Pakkumised
735,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20WK005UUS |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WUXGA (1920 x 1200) |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 735.00 |
| Max. hind | 735.00 |
| Toode lisatud | 2025-07-31 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib