Sülearvuti HP Pro Mini 260 G9 936K5EA [Intel i3-1315U, 8GB RAM, 256GB SSD, Intel UHD Graphics, Windows 11 Pro]
Tootekood: 936K5EA#ABD GTIN: 197961622843
Eripakkumised
Pakkumised
655,41 € | |||
669,00 € −0,10 € | |||
670,83 € | |||
672,50 € −52,40 € | |||
695,10 € | |||
905,40 € +137,29 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 936K5EA#ABD |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i3 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2160 UHD (4K) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Min. hind | 655.41 |
| Max. hind | 905.40 |
| Toode lisatud | 2025-08-04 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib