Sülearvuti Apple MacBook Air 15 M4 10 core CPU with 10 core GPU 512GB SSD, 24GB 15.3" (2880x1864) Liquid Retina MacOS SILVER
Sülearvuti Apple MacBook Air 15 M4 10 core CPU with 10 core GPU 512GB SSD, 24GB 15.3" (2880x1864) Liquid Retina MacOS SILVER
Tootekood: MC6J4LL/A
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MC6J4LL/A |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M4 |
| Mälu maht | 24GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 2880×1864 (Retina) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Toode lisatud | 2025-08-04 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib