Sülearvuti DELL 15 DC15250 3 100U 512GB SSD, 8GB 15.6" (1920x1080) 120Hz IPS WIN11 CARBON BLACK
Tootekood: 79N4M
Pakkumised
631,84 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 79N4M |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 631.84 |
| Max. hind | 631.84 |
| Toode lisatud | 2025-08-04 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib