Kasutatud sülearvuti HP Laptop 14 EP0792 i3-N305 256GB SSD, 8GB 14" (1366x768) WIN11 MOONLIGHT BLUE
Tootekood: 14-EP0792WM
Eripakkumised
Pakkumised
419,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 14-EP0792WM |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WXGA (1366 x 768) |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i3 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 419.00 |
| Max. hind | 419.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-04 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib