Kasutatud sülearvuti HP Laptop 14 FQ1025 AMD Ryzen 7 5500U 512GB SSD, 16GB 14" (1366x768) TOUCHSCREEN WIN11 BLUE
Tootekood: 88B18UA#ABA
Pakkumised
719,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 88B18UA#ABA |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WXGA (1366 x 768) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 719.00 |
| Max. hind | 719.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-04 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib