Kasutatud sülearvuti HP Laptop 15 FD0127 i7-1355U 512GB SSD, 16GB 15.6" (1920x1080) TOUCHSCREEN IPS WIN11 NATURAL SILVER
Kasutatud sülearvuti HP Laptop 15 FD0127 i7-1355U 512GB SSD, 16GB 15.6" (1920x1080) TOUCHSCREEN IPS WIN11 NATURAL SILVER
Tootekood: B4HN8UA#ABA
Pakkumised
859,00 € +20,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B4HN8UA#ABA |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 859.00 |
| Max. hind | 859.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-04 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib