Kasutatud sülearvuti Lenovo IdeaPad 5 15ITL05 i7-1165G7 256GB SSD, 8GB 15.6" (1920x1080) IPS WIN11 GRAPHITE GREY
Tootekood: 82FG0164US
Pakkumised
585,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 82FG0164US |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 585.00 |
| Max. hind | 585.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-04 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib