Sülearvuti Lenovo IdeaPad Slim 3i i5-1334U 512GB SSD, 8GB 15.6" (1920x1080) WIN11 ARCTIC GREY
Tootekood: 82X700EDUS
Pakkumised
535,00 € −24,00 € | |||
689,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 82X700EDUS |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 535.00 |
| Max. hind | 689.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-04 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib