Kasutatud sülearvuti Microsoft Surface Laptop 3 Ryzen 7 3780U 512GB SSD, 16GB 15" (2496x1664) TOUCHSCREEN Windows 10 BLACK ENGLISH FRENCH CA
Kasutatud sülearvuti Microsoft Surface Laptop 3 Ryzen 7 3780U 512GB SSD, 16GB 15" (2496x1664) TOUCHSCREEN Windows 10 BLACK ENGLISH FRENCH CA
Tootekood: RWK-00024
Pakkumised
509,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | RWK-00024 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Min. hind | 509.00 |
| Max. hind | 509.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-04 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib