Kasutatud sülearvuti MSI THIN 15 B13UC 1000 GAMING i5-13420H 512GB 16GB 15.6" (1920x1080) 144Hz IPS WIN11 NVIDIA RTX 3050 4096MB BLACK
Kasutatud sülearvuti MSI THIN 15 B13UC 1000 GAMING i5-13420H 512GB 16GB 15.6" (1920x1080) 144Hz IPS WIN11 NVIDIA RTX 3050 4096MB BLACK
Tootekood: B13UC-1000US
Eripakkumised
Pakkumised
1039,00 € +30,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B13UC-1000US |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Min. hind | 1039.00 |
| Max. hind | 1039.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-04 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib