Sülearvuti DELL Pro 16 Plus PB16250 16 FHD+ IPS 268V 32GB 512SSD EN W11Pro Silver
Tootekood: BTO213_PB16250_EMEA GTIN: 5902002314459
Pakkumised
1742,94 € | |||
1749,90 € −3,60 € | |||
1829,66 € | |||
1873,80 € | |||
2137,44 € −1,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO213_PB16250_EMEA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 1742.94 |
| Max. hind | 2137.44 |
| Toode lisatud | 2025-08-04 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib