Kasutatud sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon/Intel i7 4600U/8GB/240GB SSD/14.0" WQHD Touch/Intel HD 4400/WebCam/BT/FP/3G/Backlit Kb US/8 Cell/Win8.1Pro64/garantii till 2017.01
Kasutatud sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon/Intel i7 4600U/8GB/240GB SSD/14.0" WQHD Touch/Intel HD 4400/WebCam/BT/FP/3G/Backlit Kb US/8 Cell/Win8.1Pro64/garantii till 2017.01
Tootekood: 20A8003XMH?/DEMO
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20A8003XMH?/DEMO |
| Operatsioonisüsteem | Windows 8 / 8.1 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 240GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| 3G/3,5G modem | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Kategooria | Kasutatud sülearvutid |
| Toode lisatud | 2015-09-08 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib