Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon Touch i7-5500U 20BS00A5MS
Tootekood: 20BS00A5MS
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20BS00A5MS |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1440 (WQHD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| 4G/LTE modem | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| TPM | Jah |
| Dokkimise pesa | Jah |
| Toode lisatud | 2015-09-18 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib