Sülearvuti DELL Pro 16 | Plus PB16250/U5 235U/32GB/512GB SSD/16" FHD+/Integrated/FgrPr & SmtCd/FHD/IR Cam/Mic/WLAN + BT/Backlit Kb/3 Cell/W11Pro/3yrs Prosupport
Sülearvuti DELL Pro 16 | Plus PB16250/U5 235U/32GB/512GB SSD/16" FHD+/Integrated/FgrPr & SmtCd/FHD/IR Cam/Mic/WLAN + BT/Backlit Kb/3 Cell/W11Pro/3yrs Prosupport
Tootekood: BTO104_PB16250_EMEA GTIN: 3707815128338
Pakkumised
1631,20 € | |||
1643,86 € | |||
1650,45 € | |||
1718,45 € | |||
1726,15 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO104_PB16250_EMEA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Min. hind | 1452.00 |
| Max. hind | 1726.15 |
| Toode lisatud | 2025-08-08 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib