Sülearvuti DELL 15 DC15250/Core | i5-1334U/16GB/512GB SSD/15.6" FHD/Intel UHD/WLAN + BT/US Kb/3 Cell/Ubuntu/Carbon Black/3yrs Prosupport
Sülearvuti DELL 15 DC15250/Core | i5-1334U/16GB/512GB SSD/15.6" FHD/Intel UHD/WLAN + BT/US Kb/3 Cell/Ubuntu/Carbon Black/3yrs Prosupport
Tootekood: DC15250_RPLU_004_P_UBU GTIN: 2000001373019
Pakkumised
547,73 € −31,38 € | |||
576,55 € +0,60 € | |||
615,40 € | |||
616,32 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | DC15250_RPLU_004_P_UBU |
| Operatsioonisüsteem | Linux |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 547.73 |
| Max. hind | 616.32 |
| Toode lisatud | 2025-08-08 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib