Sülearvuti DELL 15 DC15255/AMD | Ryzen 5 7520U/8GB/512GB SSD/15.6" FHD/AMD Radeon 610M/WLAN + BT/Kb/3 Cell/W11Pro/Carbon Black/3yrs Prosupport
Sülearvuti DELL 15 DC15255/AMD | Ryzen 5 7520U/8GB/512GB SSD/15.6" FHD/AMD Radeon 610M/WLAN + BT/Kb/3 Cell/W11Pro/Carbon Black/3yrs Prosupport
Tootekood: DC15255_MDO_850 GTIN: 3707815131499
Pakkumised
514,55 € | |||
518,30 € | |||
544,25 € | |||
502,98 € | |||
506,15 € | |||
513,00 € | |||
519,00 € | |||
526,90 € | |||
528,85 € | |||
584,00 € | |||
600,32 € +0,36 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | DC15255_MDO_850 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 502.98 |
| Max. hind | 600.32 |
| Toode lisatud | 2025-08-08 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib