Sülearvuti DELL 15 DC15255/AMD | Ryzen 5 7520U/8GB/512GB SSD/15.6" FHD/AMD Radeon 610M/WLAN + BT/Kb/3 Cell/W11Pro/Carbon Black/3yrs Prosupport
Sülearvuti DELL 15 DC15255/AMD | Ryzen 5 7520U/8GB/512GB SSD/15.6" FHD/AMD Radeon 610M/WLAN + BT/Kb/3 Cell/W11Pro/Carbon Black/3yrs Prosupport
Tootekood: DC15255_MDO_850 GTIN: 3707815131499
Pakkumised
558,76 € | |||
562,20 € | |||
564,03 € | |||
588,44 € −37,56 € | |||
626,06 € +0,80 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | DC15255_MDO_850 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 555.70 |
| Max. hind | 626.06 |
| Toode lisatud | 2025-08-08 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib