Sülearvuti DELL Pro 16 | PC16250/U5 235U/16GB/512GB SSD/16.0" FHD+/Integrated/FgrPr/FHD/IR Cam/Mic/WLAN + BT/US Backlit Kb/3 Cell/W11Pro/3yrs Prosupport
Sülearvuti DELL Pro 16 | PC16250/U5 235U/16GB/512GB SSD/16.0" FHD+/Integrated/FgrPr/FHD/IR Cam/Mic/WLAN + BT/US Backlit Kb/3 Cell/W11Pro/3yrs Prosupport
Tootekood: BTO105_PC16250_EMEA GTIN: 3707815106978
Pakkumised
1163,49 € | |||
1187,00 € | |||
1225,92 € −51,08 € | |||
1229,56 € | |||
1055,35 € | |||
1146,95 € | |||
1201,80 € | |||
1399,08 € +170,08 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO105_PC16250_EMEA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Min. hind | 1055.35 |
| Max. hind | 1399.08 |
| Toode lisatud | 2025-08-08 |













Ole esimene, kes toodet kommenteerib