Kasutatud sülearvuti HP 840 G5 14 1920x1080 i5-8250U 32GB 128SSD M.2 NVME WIN11Pro WEBCAM RENEW
Tootekood: AB2408
Pakkumised
434,56 € | |||
410,80 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AB2408 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 32GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 128GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Min. hind | 410.80 |
| Max. hind | 434.56 |
| Toode lisatud | 2025-08-08 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib