Kasutatud sülearvuti HP 650 G5 15.6 1920x1080 i5-8365U 16GB 512SSD WIN11Pro RENEW
Tootekood: AB2983
Eripakkumised
Pakkumised
489,35 € | |||
464,90 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AB2983 |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| VGA port | Jah |
| HDMI | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Min. hind | 464.90 |
| Max. hind | 489.35 |
| Toode lisatud | 2025-08-08 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib