Sülearvuti Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 16" WUXGA Intel ULT5 16GB 512GB ENG BLK
Tootekood: 21SR006JMH GTIN: 199271281826
Pakkumised
1063,16 € | |||
1079,07 € −35,68 € | |||
1083,00 € | |||
1083,90 € | |||
1039,16 € | |||
1046,65 € | |||
1059,87 € | |||
1074,78 € | |||
1087,90 €* | |||
1087,90 € | |||
1087,90 €* | |||
1087,90 € −3,83 € | |||
1090,72 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21SR006JMH |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 999.99 |
| Max. hind | 1139.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-08 |

















Ole esimene, kes toodet kommenteerib