Sülearvuti Lenovo Laptop ThinkPad E14 G7 21T0003SPB W11Pro 7 250/16GB/512GB/INT/14.O WUXGA/Black/1YR Premier + 3YR OS + CO2 Offset
Sülearvuti Lenovo Laptop ThinkPad E14 G7 21T0003SPB W11Pro 7 250/16GB/512GB/INT/14.O WUXGA/Black/1YR Premier + 3YR OS + CO2 Offset
Tootekood: 21T0003SPB GTIN: 199271507599
Pakkumised
1276,75 € +2,85 € | |||
1358,57 € | |||
1359,00 €* | |||
1359,00 €* | |||
1428,10 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21T0003SPB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1276.75 |
| Max. hind | 1428.10 |
| Toode lisatud | 2025-08-08 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib