Sülearvuti Lenovo Laptop ThinkPad E14 G7 21SX007LPB W11Pro Ultra 5 225U/16GB/512GB/INT/14.0 WUXGA/Black/1YR Premier Support + 3YRS OS + CO
Sülearvuti Lenovo Laptop ThinkPad E14 G7 21SX007LPB W11Pro Ultra 5 225U/16GB/512GB/INT/14.0 WUXGA/Black/1YR Premier Support + 3YRS OS + CO
Tootekood: 21SX007LPB GTIN: 199271507735
Eripakkumised
Pakkumised
1205,48 € | |||
1211,45 € −1,50 € | |||
1272,87 € | |||
1306,60 € +9,22 € | |||
1323,10 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21SX007LPB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1205.48 |
| Max. hind | 1323.10 |
| Toode lisatud | 2025-08-08 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib