Sülearvuti Lenovo Laptop ThinkPad E16 G3 21ST0035PB W11Pro 7 250//16GB/512GB/INT/16.0 WUXGA/Black/1YR Premier + 3YR OS + CO2 Offset
Sülearvuti Lenovo Laptop ThinkPad E16 G3 21ST0035PB W11Pro 7 250//16GB/512GB/INT/16.0 WUXGA/Black/1YR Premier + 3YR OS + CO2 Offset
Tootekood: 21ST0035PB GTIN: 199271510698
Pakkumised
1190,25 € −4,10 € | |||
1243,76 € −4,70 € | |||
1353,74 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21ST0035PB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1190.25 |
| Max. hind | 1353.74 |
| Toode lisatud | 2025-08-08 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib