Sülearvuti Lenovo Laptop ThinkPad E14 G7 21SX007MPB W11Pro Ultra 7 255H/16GB/512GB/INT/14.0 WUXGA/Graphite/1YR Premier Support + 3YRS OS +
Sülearvuti Lenovo Laptop ThinkPad E14 G7 21SX007MPB W11Pro Ultra 7 255H/16GB/512GB/INT/14.0 WUXGA/Graphite/1YR Premier Support + 3YRS OS +
Tootekood: 21SX007MPB GTIN: 199271507728
Pakkumised
1340,70 € | |||
1426,35 € +0,16 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21SX007MPB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1340.70 |
| Max. hind | 1426.35 |
| Toode lisatud | 2025-08-08 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib