Sülearvuti Lenovo ThinkPad L14 Gen 6 14' WUXGA AMD R5 PRO 16GB 512GB ENG Backlit
Tootekood: 21S8002AMH GTIN: 198158901178
Pakkumised
1179,45 € −11,27 € | |||
1190,72 € −14,55 € | |||
1190,72 € | |||
1209,00 €* | |||
1209,00 €* | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21S8002AMH |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Min. hind | 1179.45 |
| Max. hind | 1419.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-08 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib