Sülearvuti Gigabyte GAMING A16 CTH-I3EE893SH 16" FHD+ i7 16GB 512GB RTX 5050 ENG
Tootekood: CTHI3EE893SH GTIN: 4719331764968
Pakkumised
1430,46 € | |||
1436,04 € | |||
1503,00 € | |||
1544,00 € | |||
936,34 €* | |||
936,34 €* | |||
1351,65 € +4,05 € | |||
1398,16 € | |||
1410,08 € | |||
1410,08 € | |||
1426,16 € −3,93 € | |||
1437,01 € | |||
1472,90 € | |||
1511,70 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | CTHI3EE893SH |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Min. hind | 936.34 |
| Max. hind | 1549.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-08 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib