Sülearvuti HP 255 G10 15.6 FHD R5-7530U 8GB 512GB ENG Black
Tootekood: B39RRAT GTIN: 198990614786
Pakkumised
500,20 € | |||
504,49 € | |||
510,54 € | |||
524,77 € | |||
532,89 € | |||
536,40 € | |||
539,40 € | |||
492,15 € | |||
508,25 € | |||
519,48 € | |||
523,80 € | |||
526,18 € −2,27 € | |||
539,00 €* | |||
539,00 €* | |||
559,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B39RRAT |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 492.15 |
| Max. hind | 589.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-08 |













Ole esimene, kes toodet kommenteerib