Sülearvuti Lenovo E14 G7 U7-255H 14" WUXGA 32GB 512GB SSD W11P 3Y ENG Laptop
Tootekood: 21SX0075MH GTIN: 199271283936
Pakkumised
1169,90 € | |||
1267,00 € | |||
1270,50 € | |||
1305,81 € | |||
1234,23 €* | |||
1234,23 €* | |||
1241,15 € | |||
1251,02 € | |||
1254,00 € | |||
1262,82 € | |||
1277,35 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21SX0075MH |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Min. hind | 1169.90 |
| Max. hind | 1507.30 |
| Toode lisatud | 2025-08-08 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib