Sülearvuti HP ProBook 450 G10 i5-1335U 15,6"FHD AG IPS 16GB SSD1TB IrisXe BLK ALU 51Wh W11 TCO 3Y OnSite
Tootekood: AD1G6ET GTIN: 198990080987
Pakkumised
736,06 €* | |||
736,06 €* | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AD1G6ET |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 16GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 699.99 |
| Max. hind | 736.06 |
| Toode lisatud | 2025-08-08 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib