Sülearvuti Lenovo TP E14 G7 CU5-225U 32GB, 512GB SSD 14.0 WUXGA W11P (21SX000UGE)
Tootekood: 21SX000UGE GTIN: 198156940193
Pakkumised
1278,40 € | |||
1297,72 € | |||
1314,82 € | |||
1325,70 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21SX000UGE |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 1278.40 |
| Max. hind | 1369.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib