Sülearvuti Acer TravelMate P4 14" 16:10 i7-255U 16GB 512GBSSD W11P (NX.BFEEG.003)
Tootekood: NX.BFEEG.003 GTIN: 4711474543424
Pakkumised
1193,80 € | |||
1211,15 € | |||
1226,30 € | |||
1251,27 € | |||
1278,84 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NX.BFEEG.003 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 1163.50 |
| Max. hind | 1289.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib