Sülearvuti DELL PRO 14PLUS PB14255 R5P-230, 16GB 512 GB SSD 14IN W11P (9NCXT)
Tootekood: 9NCXT GTIN: 5397184950777
Pakkumised
1419,20 € | |||
1419,32 € | |||
1444,66 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 9NCXT |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1419.20 |
| Max. hind | 1519.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib