Sülearvuti Lenovo TP L16 G2 R5P 215 16GB, 512GB SSD 16.0 WUXGA W11P (21SC0007GE)
Tootekood: 21SC0007GE GTIN: 198158458849
Pakkumised
1275,05 € | |||
1308,09 € | |||
1343,06 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21SC0007GE |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1275.05 |
| Max. hind | 1359.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib