Sülearvuti Acer TravelMate P2 15.6" FHD 5-125H 16GB 512GBSSD W11P (NX.BLPEG.002)
Tootekood: NX.BLPEG.002 GTIN: 4711474600837
Pakkumised
999,54 € | |||
1003,25 € | |||
1027,04 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NX.BLPEG.002 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 999.54 |
| Max. hind | 1027.04 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib