Sülearvuti DELL PRO 16 PC16250 I5-120U, 16GB 512 GB SSD 16IN W11P (JWXFG)
Tootekood: JWXFG GTIN: 5397184948675
Eripakkumised
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | JWXFG |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib