Sülearvuti HP NL Probook 460 G11 16" U5-125U/16GB/512GB/FHD/W11P 3YNB W11P (9Y7S7ET-W11)
Tootekood: 9Y7S7ET-W11 GTIN: 198415233882
Pakkumised
1096,32 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 9Y7S7ET-W11 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1096.32 |
| Max. hind | 1096.32 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib