Sülearvuti Lenovo E14 G5 R3-7330U/8GB/256M2/WUXGA/B/C/W11P (21JR0060GE)
Tootekood: 21JR0060GE GTIN: 198158716888
Pakkumised
602,83 € | |||
605,49 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21JR0060GE |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 3 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Min. hind | 602.83 |
| Max. hind | 605.49 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib