Sülearvuti Lenovo V15-AMN (15.6") Athlon 7120U/8GB/256GBSSD/FHD FreeDos (82YU0044GE)
Tootekood: 82YU0044GE GTIN: 196803658743
Pakkumised
491,97 € | |||
497,65 € | |||
512,98 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 82YU0044GE |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | AMD Athlon |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 491.97 |
| Max. hind | 529.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib