Sülearvuti DELL Pro 14 Premium PA14250 CU7 268V 32GB/512GB SSD W11P 3Y (D2XJ7)
Tootekood: D2XJ7 GTIN: 5397184931806
Pakkumised
2030,25 € | |||
2045,80 € | |||
2095,43 € −9,97 € | |||
2486,30 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | D2XJ7 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 2030.25 |
| Max. hind | 2486.30 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib